sharris123
sharris123
06-02-2018
Mathematics
contestada
^^^Can someone help ^^^
Respuesta :
CometZ
CometZ
06-02-2018
Answer is 1.6
Because 5/3 = 1.6
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 83+ )
Otras preguntas
How can cell death continue almost indefinitely, even after prevention of further exposure to silica dust or asbestos fibers?
Hy were some states reluctant to include "equality language" in their bills of rights and constitutions?
When can the government exercise prior restraint on the press?
Compared to nuclear fission, nuclear fusion :does not produce as much waste produces more energy is more difficult to control all of the above
1 over 4a = 2 over 3. Which of the following equals a in this equation? 1 over 6 3 over 8 11 over 12 22 over 3
A 3-pound bag of apples costs $5.25. What is the unit price of a pound of apples? $1.25 $1.75 $2.25 $2.75 per pound At this rate, how many pounds of apples c
What happened at the Berlin west Africa conference ?
What is a silent mutation? A. A mutation that involves the loss of a chromosome B. A mutation that does not affect protein production C. A mutation that does no
What factor has caused a need for innovative food production
I _____ my old school every summer. Use the present emphatic tense to complete the sentence. do visit visit am visiting have been visiting
Q&A Platform for Education
Platform Explore for Education