ellablackeldge1
ellablackeldge1
07-03-2017
Mathematics
contestada
Total cost 26 oz at $0.15 per oz
Respuesta :
dustysbabe420
dustysbabe420
07-03-2017
$0.15 per ounce * 26 Oz = $3.90
Answer Link
Аноним
Аноним
07-03-2017
26*0.15=3.90
if you want 26 ounces of something at $0.15 per ounce, then you will pay $3.90
(plus tax)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 55+ )
Otras preguntas
the contour interval is a measurement of ????
Two numbers are in the ratio 3:2. If the smaller number is 24, find the larger number
how to write 3 9/100 into a decimal?
Explain how a leaf is like a factory?
how is life in a city more rewarding than life outside a city
the word information is made up of?
how is life in a city more rewarding than life outside a city
how is life in a city more rewarding than life outside a city
the contour interval is a measurement of ????
a tree 40 feet high casts a shadow 58 feet long. find the measure of the angle of elevation pf the sun.
Q&A Platform for Education
Platform Explore for Education