1596973714
1596973714
06-01-2022
Mathematics
contestada
ASAP please help me!!
Respuesta :
gabcat2005
gabcat2005
06-01-2022
1. write it as a fraction
2. divide the numerator from the denominator
3. decimal should be your answer after you round
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 29+ )
Otras preguntas
Which sentence in the excerpt supports the claim that the American colonies could thrive independently from Britain?Common Senseby Thomas Paine (excerpt)I have
S'y afin buys 12 cookies .He gives 3.1 of the cookies to his mother. He gives 6.1 of the cookies to his brother. a)How many cookies does he give to his mother?
what is congressional approval
A package of 6 pairs of insulated gloves costs $38.94. What is the unit price of the pairs of gloves? The unit price is $ per pair of gloves.
When it comes to intelligence, we've either got it or we don't. Which mindset does this statement represent? A Fixed Mindset B Growth Mindset
carry out the following subracting involving rational number 13/36-2/40
Please helppppp pleaseeee I really need help
True or false? Reincarnation is the belief that we all get to die once and live forever with all the things we are buried with.
Mr. Williams told his class that the perimeter of the pentagon below was 15x+25. He asked the class "what is the value of x"? Roman said, " it could be any numb
26.If a student starts a pure culture of Geobacter metallireducens with 15 cells, how much cells should they expect after 7 generations. O a. 128 O b. 1920
Q&A Platform for Education
Platform Explore for Education