Respuesta :

$9.80.    ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍      ‍   
The answer to the problem is $9.80.
Q&A Platform for Education
Platform Explore for Education