miriampierre3
miriampierre3
11-03-2021
Mathematics
contestada
help me plssssssssssssssss
Respuesta :
albinmoncy13
albinmoncy13
11-03-2021
Answer:
I think this the answer. you have to figure it out by analysis the graph
Answer Link
flowergarden22
flowergarden22
11-03-2021
The graph is (-4,0),(0,1),(1,2),(2,4) and the questions are increases and then decreases
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 47+ )
Otras preguntas
Advertising began with: The rise of the penny press in the 1800s The rise of motion pictures in the 1930s The rise of colonization in the 1600s The rise of the
Chau needs to buy plastic forks. Brand A has a box of 12 forks for $1.12. Brand B has a box of 25 forks for $2.69. Find the unit price for each brand. Then stat
If anyone needs help with their essays I can help
Joe drove 538 miles in 9 hours 15 minutes. What was his average speed per hour? Round to the nearest whole number. The First-person to answer gets brainliest.
ANYONE KNOW THIS WRITING PLEASE HELP ME THANKS Assignment Information Purpose Create a multimedia presentation to deliver a convincing argument. Time Approxim
In a pet store there are 4 stacks of dog beds.there is total of 24 dog beds are each stacks
I will give brainliest to whoever answers first
vertical and horizontal asymptotes
1. SEP Developing and Using Models Look at the data in the table. Construct a graph of the atomic numbers versus melting point temperature. Plot each group usin
The movement of the progress bar may be uneven because questions can be worth more or less (including zero) depending on your Read this sentence. "All Jack want
Q&A Platform for Education
Platform Explore for Education