denzel6
denzel6
08-11-2016
Mathematics
contestada
2 1/2 of ribbon cost 15$ how much per yard
Respuesta :
Аноним
Аноним
08-11-2016
3
yards
of
ribbon
and
2 yards
of lace
cost
$3.37, and at the same price, ... of 3
1/2 yards
of
ribbon
is 70cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 89+ )
Otras preguntas
how is the level of thyroxine controlled gsce
PLEASE HELP Henry bought snacks for his team's practice. He bought a bag of chips for $2.25 and a 5-pack of juice bottles. The total cost before tax was $9.95.
The trial balance of pacilio security services, incorporated as of january 1, year 7
Core-periphery models are generally based on the idea that:
What were concentration camps? ______________________________________________________________________________________________________________________.
HELLO PLS HELP ME THIS IS DUE TMR AND I DONT UNDERSTAND THE ANSWER
Mi padre tiene que ____________ el cheque para que mi madre pueda ____________. Question 1 options: depositar, echarlo en el buzón retirar, cobrarlo endosar, co
Samir also picks pumpkins from his garden. He picked 6 7/10 kg, but 2.6 of pumpkins were spoiled and could not be used for decoration. How many kilograms of pum
You are a chef and you are tasked to prepare a lunch menu proposal for an upcoming symposium of different youth organizations to be catered by the restaurant yo
Oscar's spinner has scores from 1 to 4. The table shows the probabilities of scores 1, 2 and 3 1=0.1 2=0.5 3.0.1 4=? Work out 4
Q&A Platform for Education
Platform Explore for Education