Billy buys a. brush killer at 32 ounces for $24.99, b. a 50-foot garden hose for $27.99, c, a 10.1 ounce tube of silicone caulking fir $5.29 and d. a 12 pack of garden seeds for $9.60. what is the unit price for each item

Q&A Platform for Education
Platform Explore for Education